Давно вже купляю замість білого пшеничного борошна цільнозернове борошно спельти. У нас воно називається дінкель або урдінкель, в Мігро наприклад буває такеісторія походження та корисність )
Слухала цю книгу колись давно, от зараз переслуховую ще раз, багато вже не пам'ятаю, а інфа корисна... і я згодна з автором, не треба одразу радикально все в житті змінювати, але хоть щось, поступово...
З подарунками до свят у мене в останні роки проблем нема, всім роблю домашні солодощі. В минулі роки це були пряничні хатинки, ялинки, навіть пряничні гриби. Цього року щось набридла мені прянична тема і вирішила я зробити всім шоколадні трюфельні цукерки.
pr1

рецепти )

Зірка

Wednesday, 7 December 2016 09:31 pm
Нанизала сьогодні ще одну зірочку святкову. На цей раз фотографувала процес.

t_01

опис процесу )
Замовила мені нещодавно одна знайома кілька зірочок з бісеру нанизати по зразку, що в неї був, але в інших кольорах, чисто срібні і золоті. Зробила я їй ті зірочки і захотілось ще пограти з кольорами, вже для себе. Просто одноколірні мені здалося не дуже цікаво виглядають. Такі от варіанти вийшли.

sn1

розгледіти детальніше... )
Вчорашні рижики ми вчора на вечерю з'їли, сьогодні зранку, поки ще сонечко було, сходила я в ліс, назбирала нову порцію рижиків

p06
приготувала частину з них на ланч рецепт дуже простий: )

Дари лісу.

Saturday, 22 October 2016 08:18 pm
Таке сьогодні щастя привалило випадково

p01
йшла після обіду короткою дорогою через ліс з засідання жіночого клубу, прямо біля дороги побачила рижик, а в нас же вже давно прохолодно, не думала, що ще ростуть гриби, перевірила найближчий до того рижика куточок лісу, бо рижики ж сім'єю ростуть, і от таку чималу сімейку знайшла

читати далі... )
Продовжую експериментувати з веганськими рецептами. Робила кілька раз шоколад без молочних продуктів і без цукру, всі складові на око, результати подобались, тож цього разу вирішила все записати.

sch_v

два рецепти )


для мене найбільш актуальна тут ідея повільного поливу рослин, коли ми декілька днів подорожуємо, бо з сусідами ще не познайомились, щоб вони поливали наш город на терасі
Нещодавно я розказувала про свою прогулянку на гору Рігі . Там на світлинах з краєвидом в сторону міста Гольдау можна добре бачити на горизонті пірамідальний силует гори, схожої на відомий Маттерхорн. Це не менш відома в Швейцарії гора Великий Мітен (Der Grosse Mythen). Якраз під час минулого походу на Рігі прийшла в голову ідея на цей Великий Мітен теж піднятися, що ми в цю середу і зробили.

00m

опис маршруту з світлинами )
Гуляли ми тут нещодавно на весіллі. Одне з блюд до святкового столу називалось капунци. Мій чоловік прокоментував, читаючи меню, що це ж твої улюблені голубці. Ну отримали ми ті "голубці". На вигляд дійсно схожі, а на смак щось дивне... от якби млинці у капусту загорнули. Весілля те було у кантоні Граубюнден. Капунци виявились їх традиційною стравою. Я б була не я, якби приїхавши додому, не спробувала ті капунци приготувати. Погуглила різні рецепти і... "сім-саля-бім"! капунци готові :)

capuns
правда, як це в мене буває, щось на щось замінила, чогось не поклала... але це ж перша спроба

під катом капунци у розрізі і приблизний рецепт )
Давно збиралися з друзями сходити на гору Рігі, ну от нарешті вибрались. Це досить популярне у Швейцарії туристичне місце. Туди можна на поїзді заїхати, але ж ми легких шляхів не шукаємо... то пішли на гору зі станції Гольдау пішки і назад у Гольдау теж пішки повернулись. Вся прогулянка зайняла у нас більше 8 годин, з них чистого ходу приблизно 7 годин (4 години в гору і 3 години вниз)

a20
опис маршруту з картинками )
Закінчився наш літній відпочинок з гостями із Києва. Подорожували з ними по Ельзасу та по різним куточкам Швейцарії. Гості повернулись додому, а я відпочиваю у спокої і тиші... впорядковую поступово далі після переїзду домашній простір. Ще не зовсім пам'ятаю де в мене і що. Внутрішню обстановку фотографувати поки що натхнення нема, а от зовнішнього оточуючого середовища є декілька світлин.


помідори продовжують радувати :) це сорт "Балконне диво", таки виправдовує свою назву
ще помідори і пейзажі )
Переїхали у нову хату, розбираємо коробки, пакунки, збираємо меблі... Помідори поселилися на терасі, вже чималенькі вимахали


Read more... )
Підкинула тут мені одна знайома нову іграшку - балконні помідори. В неї понаростало багато розсади, то вона мені три рослинки принесла, казала, що вони невеликі, місця багато не займають... Росли вони собі потихеньку в кімнаті на підвіконні, бо холодно було на дворі. А як потеплішало, пересадила я їх у три дорослі горщики, переставила на балкон і тут їх понесло в гору... кожен день все вище й вище.


Read more... )
Інформація для німецькомовних любителів бісеру кантона ЦюріхAm Sonntag, 26. 06. 2016, findet unser Perlentreffen statt

Read more... )
Нарешті дійшли руки до журналу після традиційної щорічної бісерної зустрічі у НімеччиніЦього року зустріч проходила у Mönchengladbach, це недалеко від Дюсельдорфу, майже на кордоні з Голландією.

подробиці )

Syndicate

RSS Atom

Style Credit