[personal profile] beadturtle
Купляла у магазині на пробу різні види рослинного молока. Кокосове сподобалось, використовую його часто, а от решта (сойове, мигдальне...) на смак ніяке або й гірше, чи я молоко не того виробника купляла. Тож порятунок утопаючих справа рук самих утопаючих. Почала експериментувати з рослинним молоком власного виробництва. Перша спроба вийшла досить вдала. Це було молоко з кунжутного насіння.
Sesam Milch


50 г кунжута замочила на ніч у підсоленій воді, вранці промила на ситі проточною водою, додала склянку води і пару штук замочених на 10 хвилин у теплій воді фініків, перемолотила це все у моєму агрегаті для смузі. Вийшла чудова на смак рідина білого кольору.

milch_sesam3
Половину цього молока використала на снідонок. Приготувала з ним мюслі, додавши пару столових ложок кукурудзяних пластівців без цукору, ложку молотого маку і ложку насіння чіа.

Решту зберігала до вечора у холодильнику в щільно закритому скляному судочку. Потім приготувала з ним коктель - додала пару ложок кокосового молока, ложку бірне (грушевого сиропу) і хвилину збивала це все у тому ж агрегаті для смузі. Може можна й блендером це робити, але мені у смузімейкері зручніше. Коктель за смаком вийшов ще більш цікавий, ніж ранкове молоко, ну майже як колись у дитинстві молочний коктель у радянських кафешках, чи навіть і смачніше :) Замочила сьогодні ще насіння льону. Завтра буду з нього робити лляне молоко. А ще в планах у мене мигдальне і конопляне молоко, так що далі буде...

Style Credit