[personal profile] beadturtle
На пакунку з пшоняними пластівцями вичитала якось рецепт бургерів, приготувала, сподобалось дуже. Тепер досить часто готую такі бургери, трохи змінюючи складові. Їмо ми їх зазвичай на ланч з салатом. Виглядає це приблизно так:
hb00
Готується просто, для бажаючих даю рецепт

hirseflocken
Пшоняні пластівці, з яких я брала рецепт, купляю у СООР, вони там у вакуумному пакунку. Після відкриття пакунку треба щільно його загортати, бажано щоб було якомога менше доступу повітря, бо пшоно швидко окислюється, може з'явитись неприємний присмак, якщо довго відкритим зберігати.

hb01
Основні продукти в рецепті, який був на пакунку: пшоняні пластівці, дрібно посічені овочі з зеленню і овочевий сік, все в рівних вагових кількостях, ну ще сіль, перець, оце й усе :)

Для прикладу розкажу про бургери з цукіні. Для двох на ланч готую 4 бургери. Для цього беру 4 ст.л. з верхом пластівців (40 г), 4 ст.л. води (40 г), це замість овочевого соку, і 40 - 60 г дрібно натертого шматочка цукіні з дрібно посіченою цибулею. Додаю ще за настроєм різні спеції, в основному суміші трав, хмелі-сунелі або магазинну суміш для шашлику.

hb02
Вимішую все добре, ділю масу на 4 частини, з кожної частини формую невелику кульку, обвалюю її у вівсяних висівках

hb03
Формую невеликі бургери і обсмажую їх на кокосовій олії або на топленому маслі. Кілька секунд смажу на сильному вогні з однієї сторони, тоді ще пару хвилин під кришкю на середньому вогні, перевертаю бургери на другу сторону і ще 2 хвилини тримаю під кришкою.

Варіанти рецепту:
- сік у оригінальному рецепті я замінила на воду, бо готувала і так, і так, і навіть з кокосовим молоком, різниці особливої не відчула, а морочитись з тим соком або купляти неживий магазинний, то зайва витрата грошей і часу;
- в оригінальному рецепті цукіні було стільки ж як і пластівців, але ще у фарш додавалось багато зелені, та оскільки зелень корисніше їсти сирою, а без зелені на мій смак трохи сухо виходить, то беру зараз овочів на 50% більше, а зелень кладу у салат сиру;
- замість цукіні можна брати гриби або суміш овочів, додавати батат, моркву, селеру і т.д. тож варіантів цих бургерів може бути дуже багато, пропорції ж залишаються однаковими - пластівці, рідина, наповнювач (овочі або гриби) 1:1:1,5;
- обсмажую все зараз не на тефлоновій пательні, купила кастрюлю з товстим дном, готую у ній все, і тушкую, і смажу.

Ще покажу новий для мене вид овоча, який ми їмо сирим, як салат, хоча його можна і готувати
hb04
це пак-чой, листовий різновид капусти, нам на порцію на ланч вистачає пару листочків, ще додаю щось для більш цікавого смаку, чері помідори, або авокадо, або огірки...
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Style Credit