[personal profile] beadturtle
В продовження теми мигдального праліне без цукру , замінила половину горіхів на пластівці. Замість лимонного соку брала апельсиновий і збільшила вдвічі кількість какао.

vp2_01
Результат сподобався, тож додаю рецепт

vp2_02
В цей раз у мене теж було 100 г сухофруктів (суміш фініків, кураги і чорносливу). Замочила їх хвилин на 10 у теплій воді, воду злила, нарізала сухофрукти дрібними шматочками, додала сік 1/2 невеликого апельсину (35 г). Перетерла блендером сухофрукти з соком у однорідне пюре.

Сухих продуктів взяла теж 100 г – 50 г молотих горіхів, 25 г кукурудзяних пластівців для сніданку і 25 г вівсяних пластівців. Мигдаль і кокос купляла молотий, але домолола ще на кавомолку сенунд 20. Пластівці теж трохи перемолола, секунд 10. До цієї суміші додала 4 десертні ложки з верхом порошку какао, чайну ложку порошку ванілі і десертну ложку натертої апельсинової цедри (купляла готову в супермаркеті).

vp2_03
отримала такі дві суміші - суху і мокру

Змішала сухі і мокрі продукти, добре вимісила все спочатку ложкою, потім руками. Виходить маса як для тістечка «картопля», відстає від стінок миски і добре ліпиться. Розділила масу на 4 рівні частини. З кожної порції зкатала ковбаску і розділила її на 5 частин. В результаті вийшло 20 невеликих однакових комочків. В середину кожного комочка клала по пару ягід сушеної журавлини, катала кульку в долонях і вивалювала її у суміші молотих пластівців і какао.

Хоч соку в цей раз було більше, але пластівці добре вібрали лишню вологу, в результаті маса вийшла досить густа і добре ліпилась.

Отже поки що залишаю для себе такі пропорції:
100 г сухофруктів (фінік, курага, слива), приблизно 5 шт фініків, 4 шт кураги і 2 сливи
30 - 35 г свіжого соку апельсину або лимону (1/2 невеликого апельсина)
50 г кокосу молотого (150 мл), хоча брала раніше різні горіхи, тепер беру для цукерок тільки молоте кокосове борошно, бо інші горіхи треба вимочувати у воді, напишу про це окремий пост
50 г пластівців для сніданку, можно суміш різних і бажано без цукру (150 мл)
40 г какао порошку (4 ст л)
ваніль, натерта цедра апельсину

у ложках вимір дуже приблизний, точніше міряти або маленькою міркою в мл, або вагами в г

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Style Credit