[personal profile] beadturtle
В продовження теми мигдального праліне без цукру , замінила половину горіхів на пластівці. Замість лимонного соку брала апельсиновий і збільшила вдвічі кількість какао.

vp2_01
Результат сподобався, тож додаю рецепт

vp2_02
В цей раз у мене теж було 100 г сухофруктів (суміш фініків, кураги і чорносливу). Замочила їх хвилин на 10 у теплій воді, воду злила, нарізала сухофрукти дрібними шматочками, додала сік 1/2 невеликого апельсину (35 г). Перетерла блендером сухофрукти з соком у однорідне пюре.

Сухих продуктів взяла теж 100 г – 50 г молотих горіхів, 25 г кукурудзяних пластівців для сніданку і 25 г вівсяних пластівців. Мигдаль і кокос купляла молотий, але домолола ще на кавомолку сенунд 20. Пластівці теж трохи перемолола, секунд 10. До цієї суміші додала 4 десертні ложки з верхом порошку какао, чайну ложку порошку ванілі і десертну ложку натертої апельсинової цедри (купляла готову в супермаркеті).

vp2_03
отримала такі дві суміші - суху і мокру

Змішала сухі і мокрі продукти, добре вимісила все спочатку ложкою, потім руками. Виходить маса як для тістечка «картопля», відстає від стінок миски і добре ліпиться. Розділила масу на 4 рівні частини. З кожної порції зкатала ковбаску і розділила її на 5 частин. В результаті вийшло 20 невеликих однакових комочків. В середину кожного комочка клала по пару ягід сушеної журавлини, катала кульку в долонях і вивалювала її у суміші молотих пластівців і какао.

Хоч соку в цей раз було більше, але пластівці добре вібрали лишню вологу, в результаті маса вийшла досить густа і добре ліпилась.

Отже поки що залишаю для себе такі пропорції:
100 г сухофруктів (фінік, курага, слива), приблизно 5 шт фініків, 4 шт кураги і 2 сливи
30 - 35 г свіжого соку апельсину або лимону (1/2 невеликого апельсина)
50 г кокосу молотого (150 мл), хоча брала раніше різні горіхи, тепер беру для цукерок тільки молоте кокосове борошно, бо інші горіхи треба вимочувати у воді, напишу про це окремий пост
50 г пластівців для сніданку, можно суміш різних і бажано без цукру (150 мл)
40 г какао порошку (4 ст л)
ваніль, натерта цедра апельсину

у ложках вимір дуже приблизний, точніше міряти або маленькою міркою в мл, або вагами в г

Style Credit