[personal profile] beadturtle
Випробувала сьгодні новий рецепт веганських праліне. Оскільки повсюди зараз великодня тематика, то на мене це вплинуло, праліне вийшли самі собою у вигляді яєць, подавала я їх до столу на тарілці-кролику. За місцевими байками на Великдень кролики приносять різнокольорові яйця і у садку розкидають, діти бігають у неділю зранку з кошиками і ті яйця у траві шукають :)

krolik1

Рецепт схожий на мої попередні веганські праліне, але цього разу, як і обіцяла, замінила частину горіхів пластівцями для сніданку, та ще сухофрукти інші трохи взяла. Отже що було в цей раз:
- 100 г сухофруктів (5 фініків, 3 кураги, 2 сливи і 1 кружечок сушеного ананасу) замочила хвилин на 15 у теплій воді, воду злила, фрукти нарізала невеликими шматочками, додала до них 15 г свіжого лимонного соку і перетерла блендером до стану однорідного пюре.
- 100 г горіхів (молотий мигдаль, кокосова стружка і пластівці до сніданку приблизно у рівних частинах) змолола на кавомолку до стану грубого борошна, додала 2 столові ложки порошку какао

Змішала разом сухі і мокрі продукти, вимісила добре ту масу, спочатку ложкою, а потім руками, і зліпила 15 невеличких яєць. У кожне яйце вкладала в середину шматочок сухого ананасу (попередньо розмоченного).

Цей рецепт мені сподобався більше за попередній, мабуть слива і ананас додали цікавого присмаку. Наступного разу спробую взяти пластівців ще більше, а горіхів менше, може навіть і взагалі без горіхів зроблю...
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Style Credit