[personal profile] beadturtle
Випробувала сьгодні новий рецепт веганських праліне. Оскільки повсюди зараз великодня тематика, то на мене це вплинуло, праліне вийшли самі собою у вигляді яєць, подавала я їх до столу на тарілці-кролику. За місцевими байками на Великдень кролики приносять різнокольорові яйця і у садку розкидають, діти бігають у неділю зранку з кошиками і ті яйця у траві шукають :)

krolik1

Рецепт схожий на мої попередні веганські праліне, але цього разу, як і обіцяла, замінила частину горіхів пластівцями для сніданку, та ще сухофрукти інші трохи взяла. Отже що було в цей раз:
- 100 г сухофруктів (5 фініків, 3 кураги, 2 сливи і 1 кружечок сушеного ананасу) замочила хвилин на 15 у теплій воді, воду злила, фрукти нарізала невеликими шматочками, додала до них 15 г свіжого лимонного соку і перетерла блендером до стану однорідного пюре.
- 100 г горіхів (молотий мигдаль, кокосова стружка і пластівці до сніданку приблизно у рівних частинах) змолола на кавомолку до стану грубого борошна, додала 2 столові ложки порошку какао

Змішала разом сухі і мокрі продукти, вимісила добре ту масу, спочатку ложкою, а потім руками, і зліпила 15 невеличких яєць. У кожне яйце вкладала в середину шматочок сухого ананасу (попередньо розмоченного).

Цей рецепт мені сподобався більше за попередній, мабуть слива і ананас додали цікавого присмаку. Наступного разу спробую взяти пластівців ще більше, а горіхів менше, може навіть і взагалі без горіхів зроблю...

Style Credit